TrustGo Antivirus

Mobil cihazınız için antivirüs yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,5MB
  • Version 1.2.4
  • Dil İngilizce
  • Firma TrustGo Mobile Inc.
TrustGo Antivirus uygulaması ile Android cihazlarınızı virüslere karşı koruyabilirsiniz.
TrustGo Antivirus uygulaması ile Android cihazlarınızı virüslere karşı koruyabilirsiniz.

DolphinBrowser ile uyumlu olarak çalışarak internetten gelen zararlı içerikleri yani Trojan keylogger adlandırılan virüslere karşı tam koruma sağlayabilirsiniz.

Yazılımın Security Scanner özelliği ile zamanlanmış aralıklarda sistem taraması gerçekleştirebilir ya da dilediğiniz zaman elle kendiniz çalıştırabilirsiniz. Android telefon içerisindeki verilerinizi rahatlıkla yedekleyebilmenizi, bu yedekleri SD karta, bulut sunuculara atmanızı sağlayan Data Backup özelliğide sunan uygulamada ayrıca internet üzerinde gezindiğiniz siteleri inceleyebilir, Android telefonunuza zarar verecek sitelere karşı  önceden bilgi alabilirsiniz. TrustGo Antivirus içerisinde sunulan Secure App Search özelliği ile, indirmiş olduğunuz Android uygulamaları veya Android oyunları kurulmadan önce taratarak zaralı bir durumun varlığından habedar olabilir ve o uygulamayı güvenli bir şekilde silebilirsiniz.

Ayrıca System Manager fonksyonu ile Android uygulamaların bant genişliğini ölçebilir, güç tüketimleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizlerde Android telefonunuzu korumaya karşı TrustGo Antivirus uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza kurarak kullanabilirsiniz.

TrustGo Antivirus indir